FRP Services, s.r.o.

Od počátku roku 2013 jsme výrobcem a dodavatelem moderního svolávacího systému pro jednotky požární ochrany pod názvem FIREPORT. Po dvou letech provozu ve službách jednotek dobrovolných hasičů se FIREPORT stal synonymem pro rychlé a spolehlivé svolávání záchranných složek.

Jsme profesionálové znalí operačního řízení hasičských záchranných sborů. Díky tomu se na naši službu nyní spoléhají nejen jednotky dobrovolných hasičů, ale i další složky integrovaného záchranného systému v České republice.

Díky propracovanému ekosystému jsme se v roce 2015 začali aktivně podílet na svolávání jednotek dobrovolných hasičů na Slovensku, kde se FIREPORT postupně stává stále vyhledávanějším řešením.

Jsme hrdí na to, že jsme součástí integrovaného záchranného systému a podílíme se na záchraně nejen lidských životů.

 
 

Víme co Vás pálí

FIREPORT je neustále vyvíjen a rozšiřován. Veškeré podněty z řad hasičů postupně zpracováváme a uvádíme v praktický život. Funkce FIREPORTu tak postupně nabývají a čím dál více usnadňují práci všem, kteří jej při své činnosti používají. Jsme vděčni všem, kteří se se svými nápady podílí na plynulém rozvoji FIREPORTu.

Vedení společnosti

Lukáš Bartůněk

vedoucí obchodu a marketingu

Vít Novák

vedoucí provozu

David Hrádek

vedoucí vývoje

Spolehněte se

Jsme nejen dodavatelem produktu FIREPORT, ale zároveň 24 hodin denně dohledujeme a spravujeme kompletní funkčnost celého systému a to díky bezchybně nastavené spolupráci s HZS daných krajů. Díky podpoře krajských HZS jsme schopni poskytovat profesionální službu, na kterou se můžete při Vaší činnosti spolehnout.

Jsme hasiči stejně jako Vy, proto víme, co Vás pálí a díky čemu víme, na čem musíme a budeme pracovat.

Jsme vždy O krok napřed...

Váš Tým FIREPORT

Napište nám